Těžký život bulvární hyeny I.

Sedm let se pohybuju v prostředí showbyznysu. A to je celkem dost na to, abych vám mohla v krátkosti nastínit, jak těžký život bulvárního novináře je:

          Chodíte na večírky. Ne jednou za měsíc, ne jednou za týden, ale každý večer. A když se to hezky sejde, dáte jich i několik za večer. Paráda? První dva týdny možná.

          Alkohol teče proudem. Paráda? Ani ne. Vy jste na večírek přišli pracovat.

          Celebrity většinou na večírky chodí, protože musí. Mají to ve smlouvě a dostaly za to prachy. Ale pokud tam nemají povinnost dávat rozhovory, dost možná se před vámi raději zavřou na záchod.

          Načasování. Na večírku fakt důležitý. Než jsem pochopila, že fotograf „žere“ první, protože bagr (rozuměj, je silnější), několikrát jsem dostala objektivem do tváře. A to taky není paráda. Jenže když se potom celebrita po příchodu vyfotí, dostane do ruky skleničku. No, vy jste ji dostali už před hodinou. Takže znovu opakuju – načasování. Ani jeden z vás by neměl mít problémy s artikulací. Nemluvě o tom, že ve frontě za vámi čeká deset dalších kolegů od konkurence. A „žere“ zase ten silnější. Jau. V tomhle případě jdou na řadu rozhovory na kameru. Načasování!!! Takže celebrita udělá čtyři rozhovory na kameru, do kterých zopakuje prakticky jedno a to samé. To by unavilo každýho, naprosto chápu a rozumím. Jenže… vy ten rozhovor jaksi potřebujete taky, že…

          A potom přijdete konečně na řadu, celebrita se ještě drží, jenže… oficiální část akce právě začala, takže pustili hudbu, Mareš začal vítat hosty, došla vám baterka v diktafonu a od vchodu se řítí fotograf, kterej letí z jiného večírku, nestihl příchod a potřebuje si tu pózovací fotku taky udělat, to dá rozum. „Budou to tři vteřiny, v klidu.“ Blesk přiláká fotografy, kteří už se cpou krevetama na rautu, ale z tohohle úhlu Borhyovou ještě vyfocenou nemají. Takže sorry, ale uhni..!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.