Ošetření kosmetikou Absolution

Protože stále bojuji s aknózní pletí, vítám každou novinku, která se na trhu objeví. Nedávno jsem proto absolvovala ošetření pleti Absolution. A pozor, do konce září je zde 30% sleva na všechna ošetření! Jde o oceňovanou terapeutickou lázeňskou značku francouzské niche kosmetiky, která vznikla v roce 2009.

Zakladalka Isabelle Carron léta pracovala u nejznámějších ikonických značek a právě zde se také inspirovala. Kosmetika je založena na jednoduchosti, autenticitě a čistotě, takže její složení je přírodní a maximálně účinné. Všechny jednotlivé produkty pracují v synergii a vzájemně si zesilují účinek, je proto žádoucí tyto produkty přístupem mix & match namíchat podle aktuálních potřeb konkrétní pleti. Mezi celebritami, které už propadly jejímu kouzlu, jsou například Vanessa Paradis, Keira Knightley či Emma Watson.

Když jsem na kosmetiku přišla, bála jsem se, jak budu po kúře vypadat. Znáte to, pleť bývá podrážděná, krvavá a minimálně do rána nevypadá dobře. Paní kosmetička mě ale ujistila, že můžu jít klidně na rande, protože žádné zarudnutí nehrozí a pleť bude naopak rozzářená a odpočatá. Rozhodně doporučuji udělat si více času, protože jsem v salonu strávila skoro dvě hodiny. Součástí je příjemná masáž, která vás dokonale uvolní a zapracuje produkty. Účinnost je maximalizována také samoohřívací maskou, která urychluje vstřebávání látek a vyhlazuje pokožku.

Pro větší efekt je samozřejmě nutné absolvovat více návštěv za sebou a také aplikovat speciální péči doma. Bylo mi také doporučeno začít užívat kvalitní probiotika – to pro mě byla novinka, dosud jsem totiž probiotika užívala pouze nárazově, pro obnovení rovnováhy v organismu, například po užívání antibiotik.

Jako dárek jsem při odchodu dostala konjakovou houbičku na odličování pleti.

Byla jsem zvědavá, co se s kůží stane následující den, podle paní kosmetičky totiž některé nečistoty mají vystoupit na povrch, což chvilkově způsobí zhoršení akné. Několik boláků se skutečně objevilo, ale po aplikaci mého oblíbeného gelu ActiMaris zase hezky rychle zmizelo. Celkově musím říct, že pleť se vyčistila a zklidnila, proto můžu jen poděkovat za profesionální ošetření a doporučit Absolution i vám ostatním.

Více informací najdete na stránkách www.bioaura.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.