Karel Gott: Co o něm říká fotograf celebrit?

Nejsou to ani dva týdny, co jsem pro blog připravovala rozhovor s fotografem celebrit a mým kamarádem Jirkou Schottem. Samozřejmě přišla řeč i na Karla Gotta a když jsem včera večer dávala rozhovor dohromady, z jeho slov trochu mrazilo. Ani jeden z nás v té době netušil, že Mistr jen pár dní na to opustí svět. Všichni na něj v dobrém vzpomínáme a každý z nás na něj má určitě nějakou milou vzpomínku.

„Karel je osobnost a velký profík,“ pokýval Jirka hlavou.

Ty musíš souhlasit. Trochu mě, samozřejmě, trápí ta jeho současná zdravotní situace. A děsí mě to. Nechci ani mluvit dál. Pro nás v branži by to asi bylo utrpení, co by se dělo. On měl ty zdravotní problémy, už pár let, ale je na něm očividný ten tah na bránu. Prožil si v showbyznysu své, ale on se strašně rád vrací. Má prostě to pódium rád. A díky tomu tady ještě je. Ty zprávy jsou zneklidňující.

Mám na něj jednu vzpomínku, je to pár let. Bylo nám řečeno, že na akci na Žižkovskou věž přijde osoba, která se nesmí fotit. Samozřejmě, že z toho bylo velké „haló“ a nakonec se přišlo na to, že má dojet pan Gott. Sjel jsem dolů a on už dole vesele bavil hosty, fotil se s nimi… takže jsem dělal, že o ničem nevím a fotil ho. Pan Gott usměrnil ochranku a zeptal se: „Mladý muži, co potřebujete?“.  Řekl jsem mu, o co jde, a on mi ochotně zapózoval. Myslím, že jsem byl tenkrát jediný, kdo měl z toho večírku fotky. Karel je úžasný a v podstatě se stačí držet zásad slušného vychování, takže „dobrý den“, „prosím“ a „děkuju“. Ono ho to posiluje, ten zájem publika.“

Celý rozhovor s Jirkou zde.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.